Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Mayıs 2020
Beğen 0

Murat Dalkılıç Daha Derine 2014 Full Albüm indir

Murat Dalkılıç Daha Derine 2014 Full Albüm indir

murat-falkılıc

Murat Dalkılıç Daha Derine 2014 Full Albüm indirme dinleme sitesi farkıyla..

Murat Dalkılıç, 7 Ağustos 1983 tarihinde İzmir’de doğmuştur. ilk ve orta öğretimini Kuşadası’nda tamamladı. O dönemde basketbolcu olmaya karar verdi. Bir yandan da müzik, resim ve basketbolun dışındaki diğer sosyal faaliyetleri de hobi olarak yapıyordu. 15 yaşında ilk müzik grubunu okulda kurdu ve grubun solistliğini üstlendi.

17 yaşında Kuşadası’nda daha lisedeyken profesyonel basketbolcu oldu. 1 yıl sonra basketbolu tamamen bırakıp müzik yapmaya karar verdi. ilk olarak cafe barlarda gitar çalarak başlayan müzik kariyerine başladı.
2008 yılında ilk albümü “Kasaba”yı çıkardı. İlk olarak 2008 yılında Murat Boz ile düet yaptığı Kasaba şarkısıyla çıkışını gerçekleştirmiştir. Şarkı pek çok listede 1 numaraya yükselmiştir.

Piyano eğitimi de alan Murat Dalkılıç, İstanbul Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünden 2012 yılında mezun oldu. Ardından 2013 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema – Televizyon bölümünde master eğitimi almaya başladı.

Uganda’da inşaatı gerçekleştirilecek; içeriğinde okul, hastane, aşevi ve meslek okulu olacak yapı için, Kimse yok mu? derneği ve Samanyolu Haber televizyonu tarafından başlatılan hayır kampanyası çerçevesinde, “İnsanlık Ölmedi” isimli Samanyolu Haber TV’de Ağustos 2011′de yayınlanan programda sanatçı telefonla yardım toplamıştır. Gece boyu süren; Kayahan, Seda Sayan, Ümit Sayın, Erhan Güleryüz, Murat Kekilli, İbrahim Erkal, Vatan Şaşmaz, Tolgahan Sayışman ve Erhan Ufak vd. ünlülerle beraber Dalkılıç’ın da telefonla hayırseverlerle görüştüğü kampanyada yardım toplanmıştır

tracklist

01. Derine
02. Yani
03. İki Yol
04. Kördüğüm
05. Bu Nasıl Aşk
06. Haydut
07. Aşka Doydum
08. SMS
09. Leyla
10. Saltanat
11. Zalim Efendi
12. Kimim Ben
13. Uğur
14. Bu Nasıl Aşk (Alaturka)
15. Bu Nasıl Aşk (David Şaboy Version)

download

http://turbobit.net/1suaw7orar0r.html

Google Aramaları : murat dalkılıç 2014 albümü indir, murat dalkılıç son albümü indir, murat dalkılıç şarkıları indir, murat dalkılıç hareketli mp3 indir, murat dalkılıç biyografisi, murat dalkılıç video kilip izle, murat dalkılıç hit şarkıları indir dinle, murat dalkılıç daha derine mp3 indir, murat dalkılıç daha derine full albüm indir, daha derine mp3 indir, murat dalkılıç hareketli şarkıları indir, murat dalkılıç remix indir, murat dalkılıç pop albüm indir, yeni albüm indir, 2014 albüm indir

Upgrade to Turbo

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Türkçe Pop Top 100 indir

Seçme Türküler indir

Power Türk Top 40 indir