Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Mayıs 2020
Beğen 0

Justin Bieber Journals iTunes Version 2014 full albüm indir

Justin Bieber Journals iTunes Version 2014 full albüm indir

Justin-Bieber-Journals-2014-full-album-indir

Justin Bieber Journals iTunes Version 2014 yeni albüm indir me dinleme sitesi farkıyla.

icerik

01 – Heartbreaker
02 – All That Matters
03 – Hold Tight
04 – Recovery
05 – Bad Day
06 – All Bad
07 – Pyd (feat. R. Kelly)
08 – Roller Coaster
09 – Change Me
10 – Confident (feat. Chance The Rapper)
11 – One Life
12 – Backpack (feat. Lil Wayne)
13 – What’s Hatnin’ (feat. Future)
14 – Swap It Out
15 – Memphis (feat. Big Sean)

indir

http://turbobit.net/iqatmsttvf4l.html

keyifli

Justin Bieber – One Life video klibi izlemek için play tuşuna basınız..

Justin Bieber Biyografisi:
Youtube’da yayınladığı müzik videolarının kısa sürede büyük bir ilgi çekmeyi başaran ve de 2008 yılında, daha sonra menejeri olacak olan Scotter Braun tarafından keşfedilmesiyle dünya çapında ünlenen Kanada’lı Pop-R&B şarkıcısı. Aralarında Yılın Sanatçısı, En İyi Yeni Ses Sanatçısı ve Yılın En İyi Erkek Sanatçısı da dahil olmak üzere 10’un üzerinde ödüle sahip olan Bieber, platin plak ödülü sahibidir.
Justin Bieber, 1 Mart 1994 tarihinde, London, Ontario, Kanada’da dünyaya geldi. Çocukluk yıllarını Stratford’da geçiren Bieber’ı düşük ücretli işlerde geçici olarak çalışan annesi tek başına yetiştirdi; babası ise başka bir kadınla evliydi ve pek fazla çocuğu ile ilgilenme fırsatı yakalayamıyordu.
Gençlik yıllarında hokey, futbol ve satranç ile ilgilenen Bieber, bir yandan da kendi kendisine piyano, davul ve gitar çalmayı öğrendi. 2007 yılında, Stratford’da düzenlenen yerel bir yarışmaya katılmak için söylediği Ne-Yo coverı So Sick, Bieber için şöhretin ilk adımı oldu. Annesinin yarışma görüntülerini kameraya kaydedip arkadaşlarının da görebilmesi için Youtube’a eklemesi, Bieber’ın kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşmasına yol açtı.

Yeni yetenekler arayışında olan yapımcı Scooter Braun, Youtube’da yayınlanan videolarını izledikten sonra, aradığı yeteneğin Bieber olduğuna karar verdi. Annesinin de iznini alarak, henüz 13 yaşında olan Bieber’ı demo kaydı için Atlanta’ya götüren Braun, burada ünlü sanatçı Usher ile beraber kayda girdi. RBMG firması ile bir antlaşma imzalayan genç şarkıcı, ayrıca Scotter Braun’u menejeri olarak belirledi.

İlk single çalışması olan One Time’ın radyolarda yayınlanması ile kısa sürede büyük bir ün kazanan Bieber, 2009 yılının sonuna gelindiğinde Kanada ve A.B.D.’de platin plak ödülü kazanmıştı bile. Genç sanatçının ilk albümü My World, 17 Kasım 2009 tarihinde yayınlandı, bu albümün başarısı genç şarkıcıyı Lopez Tonight, The Ellen DeGeneres Show ve Good Morning America gibi tv dünyasının en büyük şovlarına taşıyarak ününü arttırdı.

Justin Bieber’ın ikinci albümü My World 2.0, 2010 yılında yayınlandı. Albümün açılış şarkısı Baby, A.B.D.’nin top 100 listesinde 5. numaraya kadar yükseldi; bu şarkı ile beraber 1963 yılından bu yana Stevie Wonder’ın kırılamayan “Müzik listelerine en genç yaşta giren şarkıcı” ünvanını kırmayı başardı.

2010 yılının Haziran ayında ilk resmi turnesine çıkan Bieber, aynı yılın Ağustos ayında, internette ismi en çok aranan şarkıcı olmayı başardı. My World 2.0 albümünün açılış şarkısı olan Baby, Lady Gaga’nın Bad Romance’ni geçerek Youtube’un en fazla izlenen videosu olmayı başardı.

Justin Bieber, aralarında Amerikan Müzik Ödülleri, MTV Müzik Ödülleri ve Teen Choice Awards’ın da bulunduğu ona yakın ödül töreninde, yirmiye yakın ödül kazanarak genç yaşına rağmen büyük bir ün ve servetin sahibi oldu. Yaşından daha küçük bir insan gibi davranması, efeminen tavırları ve de genç yaşına rağmen magazin programlarında boy göstermesi nedenleriyle pek çok insanın tepkisini çeken Bieber, magazin dünyasında aynı anda en fazla sevilen ve nefret edilen insan olarak tarihteki yerini aldı.

Google Aramaları :  Justin Bieber albümü indir, Justin Bieber full albümü indir, Justin Bieber 2014 albümü indir, yabancı albüm indir, yabancı son albüm indir, yabancı popüler albüm indir, Justin Bieber şarkıları dinle, Justin Bieber mp3 indir, Justin Bieber düetleri indir, Justin Bieber hayatı, Justin Bieber biyografisi, Justin Bieber videoları izle, Justin Bieber mp3 indir, Justin Bieber son albüm indir, Justin Bieber hayatı, Justin Bieber albümleri, Justin Bieber biyografisi,

Upgrade to Turbo

iTunes Müzik

Sitemizde sanatçıya ait toplam 40 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Türkçe Pop Top 100 indir

Seçme Türküler indir

Power Türk Top 40 indir