Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Eylül 2020

Süper Fm

Süper Fm

Süper FM Hakkında Bilgi
Süper FM Ağustos 1992 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuş, ulusal çapta yayın yapan özel radyo kanalıdır. İstanbul’da ilk yayınını 90.8 frekansı üzerinden yapmaya başlamıştır. Kurulduğunda yayına başladığında ilk şarkı olarak Fatih Erkoç’a ait Oynatmaya az kaldı şarkısı söylenmiştir. Türkiye’nin ilk özel radyolarından birisi olan Süper FM canlı yayınları ile popüler müzik yayını yapmaktadır. Ülkemizin birçok noktasında karasal yayın yaparak müzik severlere Süper FM dinle hizmeti vermektedir. İlk kuruluşu İstanbul’da Uzan grubu tarafından yapılmış ve 2003 ile 2005 yıllarında TMSF tarafından çalıştırılmış, 2005 yılında yapılan ihale ile Canwest grubuna satılmıştır. Zaman içerisinde farklı şirketler arasında el değiştirmiş ve 2014 yılında Karnaval platformu bünyesine geçmiş ve hizmetlerini sürdürmektedir.

Ülkemizde insanların evlerinde, iş yerlerinde ya da seyahatleri sırasında araçlarında en iyi müzikleri dinleyebilmek için Süper FM radyosunu tercih etmektedir. Süper FM canlı dinle hizmetlerini Türkiye’nin en süperi, Süper FM sloganı ile sürdürmektedir.

Kurulduğu günden itibaren hizmetlerini büyük bir kalite ile sunan Süper FM köklü yapısı sayesinde, Türkçe pop olarak aradığınız tüm müzik yayınlarını yapmaktadır. Program akışı içerisinde, sabah programları ve çeşitli özel yayınları bulunmaktadır. Geniş bir çalışma kadrosu bulunan Süper FM, pop ve farklı müzik türlerini çalarak, dinleyicilerine tüm müzik alanlarındaki en güzel eserleri sunmaktadır. Yayınlarında Süper FM top 40, top 20 listeleri hazırlayarak en iyi müzik yayınlarını yapmaktadır. Eğlenceli ve hareketli müzik yayınlarının yanı sıra duygusal yayınlarda yaparak dinleyicilerine hizmet vermektedir.

Sanatçıya Ait Eserler

Türkçe Pop Top 100 indir

Seçme Türküler indir

Power Türk Top 40 indir